درباره ما

Exilex جایی است که نوآوری و قانون با هم برخورد می کنند. دو نسل اول کانادایی چشم اندازی داشتند: استفاده از نوآوری برای اطلاع رسانی و کمک به مردم در امور حقوقی خود. Exilex یک شرکت حقوقی برجسته و کاملاً خودکار کانادایی است.

در Exilex ما چالش‌های پیش روی کسب‌وکارها و افراد را زمانی که مجبور شوند درک می‌کنیم در یک روند قانونی شرکت کنید برای این منظور، ما ماموریت داریم تا بسته های سفارشی را به آنها ارائه دهیم مشتریان ما. این رویکرد به آن چالش‌ها رسیدگی می‌کند و مطمئن می‌شود که مشتریان ما هستند هنگام تصمیم گیری به خوبی آگاه هستند.

دانش تیم، طرز فکر چابک، و راه حل های خارج از جعبه، به مشتریان کمک می کند تا از رویه ها و هزینه های غیر ضروری مربوط به هر مرحله از سفر قانونی آنها. اگزیلکس پیشنهاد ارزش منحصر به فرد به توانایی ما در توانمندسازی مشتری با ابزارهای آموزشی مربوط می شود، که به آنها توانایی تصمیم گیری آگاهانه و همچنین خودکار کردن فرآیند را می دهد صرفه جویی در زمان و انرژی برای همه طرفین.

فداکاری ما، دانش عمیق ما از صنعت، و قطعنامه های شخصی به این موضوع می پردازد نیازهای همه متقاضیان از جمله دانشجویان، صاحبان مشاغل، کارآفرینان، کارگران خارجی، و سرمایه گذاران

Toronto Lawyers Association Law Society of Ontario Iranian Canadian Legal Professional Ontario Bar Association Iran Bar Association
Exilex About