Immigration

مهاجرت

اولین قدم برای مهاجرت این است که بدانید مهاجرت به کشور دیگر چه چیزی را در پی دارد و سپس چه چیزی را شامل می شود بهترین راه برای شما و خانواده شما خواهد بود.


مهاجرت به کانادا

روش های مختلفی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد. مجوز تحصیل، مجوز کار، پناهندگان و پناهندگی، کارگران ماهر، تجارت و موارد دیگر. متقاضیان باید از زندگی در کانادا و مقدمات لازم را از قبل انجام دهید. اینها شامل داشتن برخی از مهارت های زبانی است - انگلیسی یا فرانسوی – و یک برنامه مالی برای شروع یک زندگی جدید در یک کشور جدید. اخیر اگر مهاجران به عنوان یک فرد ماهر مهاجرت کنند، باید ثابت کنند که سرمایه کافی دارند کارگر یا خوداشتغال کانادا از اکسپرس اینتری برای مدیریت اقامت دائم استفاده می کند برنامه های کاربردی از کارگران ماهر از طریق این سیستم، متقاضیان با رتبه بندی می شوند بالاترین رتبه ها دعوت می شوند علاوه بر این، دولت فدرال اقدامات گسترده ای را انجام داده است خدمات برای افراد علاقه مند به زندگی در آتلانتیک کانادا. مهاجرت اقیانوس اطلس خلبان از طریق طیف وسیعی از زمینه ها کمک می کند. برنامه تحصیلات تکمیلی بین المللی به افراد اجازه می دهد که در یکی از استان های آتلانتیک برای درخواست روابط عمومی تحصیل کرده اند. میانی- و برنامه های با مهارت بالا برای افرادی است که ساعات مشخصی را تکمیل کرده اند کار در 3 سال گذشته


کار در کانادا

در حالی که کار در کانادا هدف بسیاری از افراد است، مواردی که باید در نظر گرفته شوند بسیار هستند! به منظور. واسه اینکه. برای اینکه کار در کانادا، مجوز کار مورد نیاز است. مهم است بدانید که مجوز کار اجازه می دهد متقاضی کار در کانادا و ویزا برای ورود نیست. برای ورود به کانادا ویزا است نیز مورد نیاز است. دو نوع مجوز کار وجود دارد: مجوز کار باز، و مجوز کار خاص مجوز کار در حالی که مجوز کار آزاد نیازی به ارزیابی تاثیر بازار کار ندارد (LMIA)، یک مجوز کار خاص کارفرما انجام می دهد. این به دلیل این واقعیت است که یک کار باز است مجوز به یک شغل خاص مانند مجوز کار خاص کارفرما محدود نمی شود. در دیگر به عبارت دیگر، مجوز کار آزاد کانادا مختص شغل نیست و به فرد اجازه می دهد در آن کار کند زمینه های دیگر نیز در مقابل، مجوز کار خاص کارفرما محدود به رشته فردی است و در بیشتر موارد به LMIA همراه با یک پیشنهاد شغلی نیاز دارد. در بسیاری از موارد، کارفرمایان به LMIA نیاز دارند تا بتوانند کارگران موقت خارجی را استخدام کنند.


تحصیل در کانادا

تحصیل یکی دیگر از روش های سفر به کانادا است. مجوز تحصیل اجازه می دهد تا خارجی افراد برای تحصیل در یک موسسه آموزشی تعیین شده (DLI). DLI مدارس تایید شده توسط یک دولت استانی/منطقه ای برای میزبانی از دانشجویان بین المللی. متقاضیان باید اطمینان حاصل کنند که DLI آنها را واجد شرایط برای مجوز کار پس از فارغ التحصیلی می کند. پس از فارغ التحصیلی مجوز کار به دانشجویانی که تحصیلات پس از متوسطه خود را به پایان رسانده اند اجازه می دهد تا برای کار جستجو کنند یک دوره زمانی خاص لیست DLI ها را می توان در وب سایت دولت یافت. را اما مجوز تحصیل ویزا نیست. پس از تایید تحصیل می توان ویزا را صادر کرد مجوز اگر دانش آموزان مایل به تغییر وضعیت خود به روابط عمومی هستند، ممکن است واجد شرایط درخواست باشند کلاس تجربه کانادایی علاوه بر این، متقاضیان باید سطح زبان مورد نیاز را داشته باشند در نوشتن، خواندن، گوش دادن و صحبت کردن.