ویزای استارت آپ

{{ { en: `As one of the world’s largest and most developed economies, it’s no wonder many people choose Canada as their work destination. As of 2021, Canada is part of the top 10 world economies in terms of GDP. This has allowed people with ambitious business ideas to follow their dreams. The Start-Up Visa Program is a great way for entrepreneurs to obtain Permanent Residency in Canada. Canada is always looking for innovative ideas and people who can deliver them!`, fa: `به عنوان یکی از بزرگترین و توسعه یافته ترین اقتصادهای جهان، جای تعجب نیست که بسیاری از مردم کانادا را به عنوان مقصد کاری خود انتخاب می کنند. از سال 2021، کانادا بخشی از 10 اقتصاد برتر جهان از نظر تولید ناخالص داخلی است. این به افرادی که ایده های تجاری بلندپروازانه دارند اجازه می دهد تا رویاهای خود را دنبال کنند. برنامه ویزای استارت آپ یک راه عالی برای کارآفرینان برای اخذ اقامت دائم در کانادا است. کانادا همیشه به دنبال ایده های نوآورانه و افرادی است که بتوانند آنها را ارائه دهند!`, }[$i18n.locale] }}


مراحل اخذ ویزای استارت آپ

شرکتی که توسط یک یا چند کارآفرین در مراحل اولیه تأسیس شده است، یک استارت آپ است. این شرکت ها می توانند از اقتصاد کانادا برای توسعه و رسیدن به اهداف تجاری خود بهره ببرند. برنامه ویزای استارت آپ یک مسیر عالی برای کسانی است که به دنبال اخذ اقامت کانادا هستند. روند برنامه ویزای استارت آپ ممکن است کمی متفاوت باشد زیرا به سرمایه گذاری بستگی دارد. متقاضیان باید ایده های کسب و کار خود را به سازمان های تعیین شده ارائه دهند تا از حمایت برخوردار شوند. سازمان‌های تعیین‌شده گروه‌های تجاری هستند که برای سرمایه‌گذاری یا حمایت از استارت‌آپ‌ها از طریق برنامه تأیید شده‌اند. اینها هستند:

 • صندوق های سرمایه گذاری خطرپذیر (حداقل 200000 دلار سرمایه گذاری)
 • گروه های سرمایه گذار فرشته (حداقل 75000 دلار سرمایه گذاری)
 • انکوباتورهای کسب و کار

لیست دقیق این گروه ها را می توانید در اینجا پیدا کنید ارتباط دادن

سازمان تعیین شده گواهی تعهد را به IRCC ارسال می کند که توافق تجاری را تأیید می کند و نامه ای حمایتی را به متقاضی ارائه می دهد. پس از تکمیل تمام معیارها، می توان یک درخواست کامل به همراه نامه پشتیبانی ارسال کرد. این برنامه از متقاضیان می خواهد که یک تجارت واجد شرایط داشته باشند. برای این، متقاضی باید حداقل 10٪ از حق رای را داشته باشد، AND، متقاضیان و سازمان تعیین شده به طور مشترک بیش از 50٪ از کل حق رای را دارند. در زمان دریافت PR، متقاضی باید مدیریت فعال و مستمر در کسب و کار فعال در کانادا را ارائه دهد. متقاضیان همچنین می توانند برای مجوز کار کوتاه مدت به عنوان بخشی از برنامه تحرک بین المللی قبل از ارائه درخواست ویزای استارت آپ خود برای روابط عمومی اقدام کنند. افرادی که دارای گواهی تعهد و نامه پشتیبانی توسط یک نهاد تعیین شده هستند، ممکن است واجد شرایط این کار باشند.


الزامات

برای برنامه ویزای استارت آپ چه چیزی لازم است؟

 • یک کسب و کار واجد شرایط داشته باشید
 • گواهی تعهد و نامه پشتیبانی
 • پشتیبانی از یک سازمان تعیین شده
  • صندوق های سرمایه گذاری خطرپذیر (حداقل 200000 دلار سرمایه گذاری)
  • گروه های سرمایه گذار فرشته (حداقل 75000 دلار سرمایه گذاری)
  • انکوباتورهای کسب و کار
 • الزامات زبان (CLB 5 یا بالاتر) را برآورده کنید

مانند اکثر برنامه ها، برنامه ویزای استارت آپ نیز دارای الزامات بیومتریک و معاینات پزشکی و مهارت زبان است. الزامات بیومتریک برای افراد 14 تا 79 ساله اعمال می شود و باید برای هر درخواست روابط عمومی ارائه شود، حتی اگر در گذشته تکمیل شده باشد و در حال حاضر معتبر باشد. با توجه به الزامات زبان، متقاضی به حداقل نمره معیار زبان کانادایی 5 در خواندن، نوشتن، صحبت کردن و شنیدن نیاز دارد.


چه مدت

پروسه اخذ ویزای استارت آپ 12 تا 16 ماه می باشد.


مخارج

هزینه پردازش
$1575
حق هزینه اقامت دائم
1000 دلار پردازش بیومتریک
هزینه
85 دلار


خدمات

طرد شدن. امتناع. کنترل آسیب. اینها چیزهایی هستند که امیدواریم با استخدام وکیل مهاجرت با آن مواجه نشوید. اگرچه استخدام وکیل طبق قانون الزامی نیست، اما فرآیند مهاجرت دشوار و اغلب گیج کننده است. با مشاوره با یک وکیل مهاجرت، می توانید خیال خود را راحت کنید و اجازه دهید متخصصان در طول سفر به شما کمک کنند.


سوالات متداول

چگونه می توانم واجد شرایط باشم؟
4 معیار را رعایت کنید: کسب و کار واجد شرایط، نامه پشتیبانی، الزامات زبان، ثبات مالی

روند درخواست برنامه ویزای استارت آپ چیست؟
متقاضیان باید ایده های کسب و کار خود را به سازمان های تعیین شده ارائه دهند تا از حمایت برخوردار شوند. سازمان تعیین شده گواهی تعهد را به IRCC ارسال می کند که توافق تجاری را تأیید می کند و نامه ای حمایتی را به متقاضی ارائه می دهد. پس از تکمیل تمام معیارها، می توان یک درخواست کامل به همراه نامه پشتیبانی ارسال کرد.

سازمان های تعیین شده چیست؟
سازمان‌های تعیین‌شده گروه‌های تجاری هستند که برای سرمایه‌گذاری یا حمایت از استارت‌آپ‌ها از طریق برنامه تأیید شده‌اند.

تفاوت بین سازمان های تعیین شده چیست؟
صندوق های سرمایه گذاری خطرپذیر (حداقل 200000 دلار سرمایه گذاری) گروه های سرمایه گذار فرشته (حداقل 75000 دلار سرمایه گذاری) انکوباتورهای کسب و کار (بدون نیاز به حداقل سرمایه گذاری)

چگونه پشتیبانی دریافت کنیم؟
با ارائه ایده کسب و کار خود، با سازمان تعیین شده تماس بگیرید تا حمایت آنها را جلب کنید.

مدت زمان پروسه چقدر است؟
12 تا ۱۶ ماه

هزینه پردازش چقدر است؟
هزینه پردازش
1575 دلار حق هزینه اقامت دائم
1000 دلار هزینه پردازش بیومتریک
85 دلار

آیا من باید پول خود را سرمایه گذاری کنم؟
خیر، حداقل سرمایه گذاری از سوی سازمان های تعیین شده انجام می شود.

آیا می توانم از چندین سازمان پشتیبانی دریافت کنم؟
بله، به این میگن سندیکاسیون. همه سرمایه گذاری ها باید شناسایی شوند، اما تنها 1 نامه پشتیبانی ارائه می شود. حداقل سرمایه گذاری به سازمان های درگیر بستگی دارد.

اگر کسب و کار شکست بخورد چه اتفاقی می افتد؟
وضعیت اقامت دائم شما تحت تأثیر قرار نخواهد گرفت. قابل درک است که هر کسب و کاری موفق نخواهد شد.