مرسده عندلیبی

مدیر اجرایی
Linkedin Profile

مرسده عندلیبی با بیش از یک دهه تجربه عمومی به تیم اکسیلکس می پیوندد بخش

مرسده در سال 2006 به همراه پدر و مادر و برادرش به کانادا مهاجرت کرد. دنیا و فهمیدن اینکه او چه زندگی می خواهد بسیار چالش برانگیز بود، اما اشتیاق مرسده به آن علوم اجتماعی و حقوق در همان ابتدا او را به سمت این رشته کشاند. مرسده فارغ التحصیل شد با مدرک کارشناسی ارشد در سیاست عمومی، مدیریت و قانون در سال 2014، در دانشگاه یورک، پس از اخذ مدرک و گواهینامه در اداره دادگاه و دادگاه، مهاجرت مشاوره و حقوق و جامعه از دانشگاه ها و کالج های مختلف کانادا.

حرفه مرسده در دانشکده تحصیلات تکمیلی دانشگاه یورک آغاز شد و بعداً او در سال 2011 به ventureLAB پیوست. در ventureLAB، حرفه مرسده مسیر متفاوتی را طی کرد. از نزدیک با کارآفرینان و شرکت‌های استارت‌آپ برای کمک به رشد و ایجاد قابلیت‌های پایدار همکاری کرد کسب و کار. مرسده به عنوان مدیر برنامه ها و تأثیر، به صدها کارآفرین کمک کرد و استارت‌آپ‌ها در اکوسیستم استارت‌آپ در انتاریو حرکت می‌کنند تا راهنمایی و بودجه دریافت کنند. دولت استانی و فدرال و همچنین سرمایه گذاران خصوصی.

مرسده در سال 2018 ventureLAB را ترک کرد و در مجلس عوام پستی را پذیرفت. عضو مدیر دفتر و دستیار ارشد مجلس، که در آن به همکاری ادامه داد کسب و کارهای کوچک برای دریافت بودجه از دولت فدرال.

مرسده در اگزیلکس مصمم است به کسب و کارها و کارآفرینان کمک کند تا مسیر درست را طی کنند به سوی موفقیت؛ از کسب استعدادهای بین المللی گرفته تا استراتژی و مقیاس بندی کسب و کار.

مرسده از گذراندن وقت با دختر و گربه اش و گوش دادن به کلاسیک و راک لذت می برد موسیقی و ناهار خوری بیرون، به خصوص برای همبرگر و استیک!

mercedeh andalibi